Son Haberler

REW İSTANBUL 2016

Geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimi alanlarında Avrasya’nın lider fuarı REW İstanbul 28-30 Nisan 2016 tarihlerinde sektörü 12. kez buluşturacak.

28-30 Nisan 2016 tarihlerinde 12.’si düzenlenecek olan geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimi alanlarında Avrasya’nın lider fuarı REW İstanbul’da üretim yapan işletmelere, çok daha uygun maliyetlerle hammadde girdisi sunan geri dönüşüm teknolojileri sergilenecek…

İFO Fuarcılık tarafından TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nin 13-14 numaralı salonlarında gerçekleştirilecek uluslararası etkinliği yerinde takip etmek isteyen profesyoneller, fuarın resmi internet sayfası www.rewistanbul.com adresinden ücretsiz kayıtlarını yapabilir.

Sürdürülebilir çevrenin yanı sıra döngüsel ekonomiye de katma değer yaratan fuarda stantlarıyla yer almak isteyen firmalar da internet üzerinden katılımcı talep formunu doldurarak, REW İstanbul 2016’ya katılım talebinde bulunabilir.

Fuar, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla 2005 yılından bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ile Yeşil Enerji ana başlıkları altında Avrasya’daki profesyonelleri bir araya getiren çevre teknolojileri fuarının 2016’daki buluşmasına 27 ülkeden 350 firmanın katılımı ve yaklaşık 12 bin profesyonel ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

İSG Avrasya ile Beraber 2016’nın En Önemli Fuar Organizasyonu

28-30 Nisan’da düzenlenecek olan REW İstanbul; üretimlerinden ötürü çevre yatırımı yapmakla yükümlü KOBİ’ler, ağır sanayi kuruluşları, atıkların yönetimi konusunda sorumluluğu bulunan belediyeler, Organize Sanayi Bölgesi yönetimleri, çevre teknolojileri konusunda makine ve ekipman ürüten firmalar ile bu alanda iş kurmayı planlayan yatırımcılar için İSG Avrasya ile beraber 2016’nın en önemli fuar organizasyonu olacak.

Döngüsel ekonomiye katma değer sunan en önemli çevre teknolojileri REW İstanbul’da yer alacak!

Fuar, özellikle atık su ve katı atıkların geri kazanımı, atıktan enerji üretimi ile hammadde ve enerji tasarrufu gibi döngüsel ekonomiye imkân veren tüm sistemleri bir arada sunacak olmasından ötürü de sektör firmaları açısından üretim maliyetlerine katma değer yaratacak önemli bir etkinlik olarak kabul ediliyor.

DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu