RÜZGÂR ENERJİSİNE ÖZEL YEMEK | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

RÜZGÂR ENERJİSİNE ÖZEL YEMEK | Enerji ve Maden Dergisi

3 Kasım 2015
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Rüzgâr Enerjisine özel yemek daveti bugün Ankara Palas Devlet Konuk Evi’nde verilecek.

3 Kasım 2015 Salı günü (bugün) Ankara Palas Devlet Konuk Evi’nde Rüzgâr Enerjisine özel yemek daveti verilecek. Program, saat 19.00’da basın mensuplarına da açık olacak kokteyl ile başlayacak ve ardından konuklara özel yemek ile devam edecek.

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun’un da katılacağı Rüzgâr Enerjisine özel yemekte, Küresel Rüzgâr Enerjisi Konseyi Başkanı Dr. Klaus Rave, Avrupa Rüzgâr Enerjisi Birliği Başkanı Giles Dickson bir araya geliyor.

Türkiye Rüzgâr Enerjisi Birliği’nin (TÜREB) organize ettiği TÜREK 2015 kongresinden bir gün önce düzenlenen yemekte, Küresel Rüzgâr Enerji Konseyi Başkanı Dr. Klaus Rave,  Avrupa Rüzgâr Enerjisi Birliği Ceo’su Giles Dickson, TÜREK Komite Başkanı Doç. Dr. H. Murat Mercan ve TÜREB Başkanı Mustafa Serdar Ataseven ile sektör temsilcileri bulunacak.

Türkiye’de rüzgâr sektöründeki gelişmelerin ve yatırımların konu alınacağı akşam yemeğinde 3.000 MW’lık rüzgâr başvuruları ile 2.000 MW’lık yeni kapasitenin Türkiye’ye etkisi üzerinde konuşulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir