SANAYİ VE TEKNOLOJİ FUARINDA KORDSA GLOBAL FARKI | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

SANAYİ VE TEKNOLOJİ FUARINDA KORDSA GLOBAL FARKI | Enerji ve Maden Dergisi

31 Mayıs 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Dünyanın lastik, inşaat ve kompozit güçlendirme devi Kordsa Global, Santek 2016 Fuarı’na katıldı.

Dünyanın lastik, inşaat ve kompozit güçlendirme devi Kordsa Global, kompozit teknolojileri, inşaat güçlendirme teknolojileri ve lastik dışı güçlendirme teknolojileriyle sektörün önemli fuarlarından Santek 2016 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’na katıldı.

Fuarda, güçlendirme pazarındaki deneyimi ve inovasyon alanında yaptığı çalışmaları katılımcılarla paylaşan Kordsa, yenilikçi ürünlerini tanıttı. Kordsa, fuarda inşaat sektörüne yönelik geliştirdiği, beton güçlendirici sentetik fiber donatı olan Kratos’u ve müşteriye özel bez ve prepreg çözümleri sunan kompozit teknolojilerini ziyaretçilerle buluşturdu. Kordsa Global mekanik dayanıklılık, sıcaklık direnci ve boyutsal kararlılığıyla dikkat çeken polyamide66 granül ve polyamide66 monofilament gibi lastik dışı ürünlerini de fuarda sergiledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri