Son Haberler

SANTEK 2016 FUARI

SANTEK 2016 – 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı, 26 – 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

SANTEK 2016 – 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı, 26 – 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde sanayi ve teknoloji sektörünün buluşma noktası olacak.

Fuar, Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) iş birliği ile Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın destekleri ile TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenecek.

Üretim Makineleri ve İmalat Endüstrisi, Enerji, Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Otomotiv ve Yan Sanayi, Liman, Tersane ve Gemi Sanayi, Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller, Yapı Malzemeleri ve Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri çerçevesinde gerçekleşecek fuar için hazırlıklar hızla devam ediyor.

Kocaeli başta olmak üzere Doğu Marmara Bölgesindeki sanayi kuruluşlarının ürettiği tüm yeniliklerin aynı çatı altında sergileneceği fuar,  katılımcılar ve ziyaretçiler açısından büyük bir önem taşıyor. SANTEK 2016 Fuarı, yurtdışından Balkanlar, Avrupa, Rusya, Kafkasya, Ortadoğu, Arap Yarım Adası, Kuzey ve Orta Afrika’dan ve yurt içinden Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ve Güney Doğu Anadolu Bölgelerinden fuara gelecek olan heyetlere ev sahipliği yapacak.

DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu