Son Haberler

SEE MEET ULUSLARARASI İŞ GÖRÜŞMELERİ

SEE MEET Uluslararası İş Görüşmeleri Forumu 11-12 Kasım 2015 tarihleri arasında Slovenya’da Radenci şehrinde yapılacak.

Tüm sektörleri kapsayan Küçük ve Orta Boy İşletmelere, yerel ve uluslararası pazarlarda hacimlerini büyütmek için eşsiz imkânlar sunan See Meet Uluslararası İkili İş Görüşmeleri Forumu, 11-12 Kasım 2015 tarihleri arasında Slovenya’nın Pomurje bölgesine bağlı ‘Radenci’ şehrinde yapılacak.

Forum, önceden planlanmış ikili iş görüşmeleri dışında, diğer sosyal aktiviteler esnasında katılımcı firmalara networking yapma imkânı da sunacak.

İki gün sürecek etkinlik çerçevesinde katılımcı firmalar dünyanın çeşitli yerlerinden gelen firmalar arasından seçim yapıp 15 firma ile ikili iş görüşmeleri yapabilecek.

Buna ek olarak gala yemeği, öğle yemekleri, açılış resepsiyonu ve konferans ile desteklenmiş sosyal aktiviteler, güçlü iş bağlantıları yapma fırsatı sunacak.

Dünya Pazarlarına Açılın!

Uluslararası pazarlara açılmanıza ve yeni iş fırsatları yakalamanıza yardımcı olan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi ve uzman kadrosu, stratejik hedeflerinize ulaşmanız için sizi yeni organizasyonlarla buluşturmaya devam ediyor. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, 11-12 Kasım 2015 tarihleri arasında Slovenya’nın Pomurje bölgesine bağlı olan Radenci şehrinde yapılacak olan ‘See Meet 2015 Uluslararası İkili İş Görüşmeleri Forumu’na tüm iş adamlarını ve yatırımcıları davet ediyor.

DETAYLI BİLGİ…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu