ŞEHRİN IŞIKLARI YENİDEN FOTOĞRAFA YANSIYOR | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

ŞEHRİN IŞIKLARI YENİDEN FOTOĞRAFA YANSIYOR | Enerji ve Maden Dergisi

6 Eylül 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), geleneksel hale gelen ulusal fotoğraf yarışması ‘Şehrin Işıkları’nın 4’üncüsü için düğmeye bastı. Yarışmaya başvurular 1 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında…

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’nın elektrik dağıtımını üstlenen Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), bir yandan daha kaliteli ve kesintisiz enerji için yatırımlarını sürdürürken, diğer yandan da sosyal sorumluluk projeleriyle hayatın içinde yer almaya devam ediyor.

UEDAŞ tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen ulusal fotoğraf yarışması ‘Şehrin Işıkları’nın 4’üncüsü için başvurular 1 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kabul edilecek. ‘Şehir ve ışık’ temalı fotoğraf yarışmasında şehrinin ışıklarını en iyi yansıtan katılımcılar, sürpriz hediyelerle ödüllendirilecek.

UEDAŞ, ‘Şehrin Işıkları’nı 4’üncü Kez Yakıyor

‘Hayatın her yerinde’ sloganıyla çıktığı yolculukta özellikle gece ışığın altında ışıl ışıl görünen şehir fotoğraflarının katılabileceği bir yarışma düzenleyen UEDAŞ, geleneksel hale gelen ‘şehir ve ışık’ temalı ‘Şehrin Işıkları’ Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın 4’üncüsü için süreci başlattı. 1 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında başvuruların kabul edileceği yarışmada her katılımcı en fazla 5 eserle yer alabilecek.

Nasıl Başvuracağım?

Tüm amatör ve profesyonel fotoğraf severlerin başvurabileceği yarışma, bütün Türkiye’yi kapsıyor. Başvuruların internet üzerinden yapılabileceği yarışmada, ister dijital fotoğraf makinesi ile ister cep telefonu ile çekilmiş görüntüler olsun, en güzel kareleri amatör porno adresine yükleyen herkes, birbirinden güzel hediyelerin sahibi olma fırsatını yakalayacak.

Ödüller

Birinciye, 16-21 Ekim tarihleri arasında Limak Thermal Boutique Hotel’de 2 kişilik tatilin hediye edileceği yarışmada, ikinciye fotoğraf makinesi, üçüncüye ise akıllı telefon verilecek. Şimdiden amatör ve profesyonel fotoğrafçılardan yoğun ilgi olduğu gözlenen yarışmada dereceye giren fotoğraflara sergilenme imkânı da verilecek.

1 Ekim’e kadar başvuruların kabul edileceği yarışma ile ilgili detaylı bilgilere ve şartnamesine rokettube adresinden ulaşmak mümkün.

sehrin_isiklari_fotograf_yarismasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri