SIZDIRMAZLIK VE YALITIMDA ÖNEMLİ ORTAKLIK | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

SIZDIRMAZLIK VE YALITIMDA ÖNEMLİ ORTAKLIK | Enerji ve Maden Dergisi

4 Şubat 2017
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

3M’in sızdırmazlık ve yalıtım çözümleri portföyü, Türkiye’de 8 bölgede faaliyet gösteren 300’den fazla Mardav Yalıtım bayisi aracılığıyla sektöre sunuluyor.

Bilimin, inovatif yaklaşımlarla insan yaşamını kolaylaştıracak çözümlere dönüştürülmesi hedefiyle ve “3M Bilimi. Hayatın Her Anında.” yaklaşımıyla faaliyetlerini sürdüren 3M, Türkiye’de Endüstriyel Bantlar ve Yapıştırıcılar alanında inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Mardav Yalıtım ile iş ortaklığı yaptı.

3M Türkiye Endüstriyel Bantlar ve Yapıştırıcılar İş Kolu’nun Türkiye’de inşaat sektöründe ilk kez gerçekleştirdiği iş modeli kapsamında, 3M’in sızdırmazlık ve yalıtım çözümleri portföyü, Mardav Yalıtım bayileri aracılığıyla sektöre sunuluyor. İş ortaklığıyla 3M’in poliüretan ürünleri ve 3M sızdırmazlık bant çözümleri Mardav Yalıtım’ın sektöre sunduğu portföyü genişletiyor ve inşaat sektöründe farklı yalıtım ve sızdırmazlık çözümleri sunmasına olanak sağlıyor.

“İş ortaklığımızın faaliyetlerimize ivme kazandıracağına inanıyorum”

İş ortaklığının açıklanmasının ardından Mardav Yalıtım Genel Müdürü Levent Pelesen ve ekibi 3M’in Kavacık’ta bulunan Müşteri İnovasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyaretin ev sahibi 3M Endüstriyel İş Kolu Ülke Direktörü Zafer Kaşıkara bu iş ortaklığından duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: “Mardav Yalıtım ile olan iş ortaklığımız sayesinde oluşacak sinerji, 3M olarak ürünlerimizin yaratıcı çözümlerimizin sektörün daha geniş bir kesimine katma değer yaratma hedeflerimize katkı sağlayacak. İş ortaklığımızın her iki şirket için de yararlı olacağına, her iki tarafı da daha da güçlendireceğine ve faaliyetlerimize ivme kazandıracağına inanıyorum. Mardav Yalıtım ile olan iş ortaklığımız sayesinde oluşacak sinerji, 3M olarak ürünlerimizin sektörün daha geniş bir kesimine ulaşması hedeflerimize katkı sağlayacak. İş ortaklığımızın her iki şirket için de yararlı olacağına, bizi daha da güçlendireceğine ve faaliyetlerimize ivme kazandıracağına inanıyorum.”

Mardav Yalıtım Genel Müdürü Levent Pelesen ise, 3M ile gerçekleştirilen iş ortaklığından mutluluk duyduğunu belirterek, “Türkiye’de 8 bölgede faaliyette olan 300’un üzerindeki bayimizin portföyüne 3M poliüretan ürünleri ve 3M sızdırmazlık bant çözümleri de eklenmesi, sektöre yalıtım ve sızdırmazlık alanında sunduğumuz hizmetleri daha da güçlendirecek.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri