SMM FORUMU | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

SMM FORUMU | Enerji ve Maden Dergisi

16 Ekim 2015
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Serbest Müşavir Mühendis (SMM) Forumu, 23 Ekim 2015 tarihinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 4.Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi kapsamında düzenlenecek.

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından günümüzde Serbest Müşavir Mühendis (SMM) olarak faaliyet yürüten 4 binin üzerinde üyenin meslek hayatlarında yaşadığı sorunların tespit edilmesi, çözüm önerilerinin oluşturulması, çözüme yönelik girişimlerin başlatılması için yerel ve ülke çapında çeşitli etkinlikler gerçekleştirilmektedir.

Bunlardan biri olan Serbest Müşavir Mühendis (SMM) Forumu adıyla organize edilen etkinlik, 23 Ekim 2015 tarihinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 4.Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi kapsamında düzenlenecek.

SMM Forumu’nda, SMM hizmetlerinin ulusal ölçekte konumu tespit edilerek bu alandaki evrensel değişim ve gelişimin irdelenmesi, geleceğe yönelik yeni açılımlarda bulunulması, belgelendirme ve yetkilendirme konularının da tartışmaya açılması hedeflenmektedir.

smm_forumuEtkinlikler Ülke Geneline Hitap Ediyor

EMO tarafından gerçekleştirilen ve ülke geneline hitap eden etkinliklerin ilki 2005 yılında SMM Sorunları Sempozyumu olarak Ankara’da, ikincisi 2007 yılında SMM Sempozyumu adı altında Antalya’da düzenlenmiştir. Üçüncüsü ve diğerleri SMM Forumu başlığı altında Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi kapsamında 2009, 2011 ve 2013 yıllarında İzmir’de gerçekleştirilmiştir.

Tüm bu etkinlikler; sektörde yaşanan gelişmeler, bu gelişmelerin üyelere yansımaları ve özelde SMM üyelerinin yaşadığı sorunların tartışılması, önerilerin geliştirilmesi ve SMM üyeleri ile EMO arasındaki, SMM üyeleri ile diğer kurum ve kuruluşlar arasındaki sorunların çözümlerinin konuşulması amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri