Son Haberler

SORULARINIZLA GELİN, CEVAPLARINIZLA DÖNÜN

‘Sorularınızla Gelin, Cevaplarınızla Dönün’ sloganıyla gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin ilk ‘İş ve İstif Makinaları Kiralama Zirvesi’ 13 Ekim Salı günü İstanbul Pendik Greenpark Otel’de düzenlenecek.

İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER) 13 Ekim Salı günü İstanbul Pendik Greenpark Otel’de Türkiye’nin ilk “İş ve İstif Makinaları Kiralama Zirvesi”ni düzenleyecek.

‘Sorularınızla Gelin, Cevaplarınızla Dönün’ sloganıyla gerçekleştirilecek zirvede iş makinesi kiralama alanındaki tüm detaylar masaya yatırılacak,  eksiklikler ve sorunlar konuşulup çözüm aranacak.

Kiralama Dünyasının Devleri Bir Araya Gelecek

Kiralama dünyasının devlerinin bir araya geleceği zirvede, 300’e yakın üst düzey isim tecrübelerini aktaracak. Zirve; forklift, personel yükseltici, mobil vinç, kule vinç, iş makinaları, kompresör, jeneratör alanındaki sektör katılımcıları ile yatırımcıları, kiralama yapan profesyonelleri, firma sahiplerini, CEO’ları ve karar vericileri Avrupa’dan ve dünyadan davet edilecek yöneticiler ile aynı platformda buluşturacak.

Panellerde ise Avrupa’da ve dünyada kiralama sektörünün en büyük temsilcilerinden 24 konuşmacı katılımcıları bilgilendirecek. Bu isimler arasında ise, Vesa Pekka Koıvula ERA (European Rental Association- Avrupa Kiralama Derneği), Jeroen Rıjk (Ritchie Bros – Başkan Yardımcısı), Fred Bratman (United Rentals Başkan Yardımcısı) ve Romina Vanzi (IPAFInternational Powered Access Federation, Bölge Direktörü), TOKKDER Genel Başkanı, Leaseplan Genel Müdürü Türkay OKTAY bulunuyor. Zirvenin moderatörlüğünü ise Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Başaran yapacak.

Hedef: “Kiralama üzerine farkındalık oluşturmak”

‘İş ve İstif Makinaları Kiralama Zirvesi’ hakkında konuşan (İSDER) Genel Sekreteri Faruk Aksoy, “Sektörde kiralama üzerine bir farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz. Mobil vinç, kule vinç, forklift, platform, otomotiv, lastik, akü, yağ, leasing, kompresör, jeneratör, inşaat sektöründeki oyuncular ve son kullanıcılar olmak üzere yaklaşık 11 sektör kurumunu ağırlıyor olacağız. İş makineleri kiralama sektörü cirosal bazda Amerika’da yüzde 60-65 iken, Avrupa’da yüzde 40- 45, Türkiye’de ise yüzde 10-15 civarındadır. Bu sayıyı arttırmak ve geleceğe ışık tutmak için çok efektif bir organizasyon olacağına inanıyorum.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu