Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

Tayvanlı Firmalar İstanbul’a Geliyor…

Tayvanlı firmalar, 17 Ekim 2018’de İstanbul Shangri-La Bosphorus Otel’de gerçekleşecek Tayvan ve Türkiye Yeşil Enerji ve Akıllı Şehir Endüstrileri Forumu’na katılmak üzere İstanbul’a geliyor.

Tayvan ve Türkiye Yeşil Enerji ve Akıllı Şehir Endüstrileri Forumu 17 Ekim 2018 Çarşamba günü İstanbul Shangri-La Bosphorus Otel’de düzenlenecek. Dünya çapında 60 ofisi bulunan TAITRA’nın İstanbul Ofisi olan Tayvan Ticaret Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı Tayvan ve Türkiye Yeşil Enerji ve Akıllı Şehir Endüstrileri Forumu’nda, Yeşil Enerji ve Akıllı Şehir endüstrileri alanında uzman Advantech, Delta Electronics, Just Power, ITTS, Molicel, Motech, Invented Solar Energy, Tainergy, Kenmech, Utech Solar, Gintech, Taray ve Big Sun Energy’nin de aralarında bulunduğu Tayvanlı firmalar yeni ürünlerini ve vizyonlarını tanıtacaklar.

Mutabakat Anlaşmaları İmzalanacak

Forum kapsamında, aynı zamanda TAITRA ile DEIK – Dış Ekonomik İlişkiler Konseyi ve MUSIAD – Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği arasında da ayrı ayrı “Mutabakat Anlaşmaları” imzalanacak.

TAITRA Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi Başkanı James C. F. Huang ve TAITRA ve Taipei Dünya Ticaret Merkezi CEO’su Walter M. S. Yeh, foruma başkanlık edecek.

Tayvan’ın önde gelen ticaret organizasyonu Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi (TAITRA), iki ülke arasındaki iş birliğini güçlendirmek amacıyla Tayvan ve Türkiye Yeşil Enerji ve Akıllı Şehir Forumu’na ve Tayvan’dan gelen ticaret heyetine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Tayvan’ın enerji ve akıllı şehir alanındaki önde gelen kuruluşlarından Delta Electronics, Motech Industries, Accton Technology, Digi-Triumph Technology, E-one Moli Energy, Information Technology Total Services, Gintech, Inventec Solar eyüp escort bayan Energy gibi şirketlerin katılacağı Forum’da TAITRA ile MÜSİAD ve DEİK arasında Mutabakat Anlaşması da imzalanacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu