Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

TEBİF 2018 Başlıyor…

Türkiye İnşaat Teknolojileri ve Endüstriyel Yapı Fuarı (TEBİF 2018) ile 19-22 Nisan 2018 tarihlerinde Congresium Ankara’da düzenlenecek.

GF Hakan Plastik, yapı sektörü için özel sektör ve devlet kurumlarını bir araya getiren Türkiye İnşaat Teknolojileri ve Endüstriyel Yapı Fuarı (TEBİF 2018) ile 19-22 Nisan 2018 tarihlerinde Congresium Ankara’da düzenlenecek.

TEBİF 2018 Fuarı, bu yıl ilk defa TOKİ, Emlak Konut, Kiptaş, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Metro İstanbul’un desteği ve katkısı ile gerçekleşecek.

TEBİF, bölge ülkeleri ve uluslararası arenada Türk inşaat sektörünü bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor. Yapı teknolojileri, inşaat malzemeleri, bina iç ve dış donanımları, ekipmanları ve uygulamalarının yer alacağı TEBİF Fuarı, Ankara başta olmak üzere bütün Türkiye’den katılımcı ve ziyaretçileri ile oldukça yoğun ve aktif geçmeyi hedefliyor.

GF Hakan Plastik, TEBİF 2018 Fuarı’nda…

GF Hakan Plastik Yurtiçi Satış Direktörü Murat Üçer, TEBİF 2018’in GF Hakan Plastik için de bu yıl ilk yurtiçi fuar katılımı olduğunu belirterek şunları söyledi:

“GF Hakan Plastik olarak Türkiye genelinde ikisi İstanbul olmak üzere 6 satış bölgemiz ve geniş bir satış yapılanmamız var. Bayilerimiz ve müşterilerimizle yakın olmayı tercih eden bir markayız. Bu yıl ilk kez düzenlenen TEBIF 2018 ise katılımımız bizim için devlet kurumları ve kurumların mühendisleri ile birebir görüşme imkânı sunması açısından önemli.”

Üçer, şöyle devam etti: “Fuarda ağırlığı Silenta ürün grubumuza veriyoruz. Çünkü yapıların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve yürürlüğe giren yeni yönetmelikler, bu ürün grubumuzun öne çıkmasını sağlıyor. Bu konuda en hazırlıklı firmaların başında geliyoruz. Türkiye’nin ilk sessiz borusu olan Silenta ve bu grubun diğer bir üyeleri ihracat pazarında en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alıyor. En sessiz borumuz Silenta Premium, yanmaya dayanıklı sessiz boru sistemimiz Silenta FR gibi ürünler plastik boru sektöründe özellikli ürünler. Bu fuarın da yeni nesil ürünler üreten firmalar ve diğer paydaşlar açısından son derece verimli olacağını düşünüyoruz.”

Congresium Ankara Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 4 gün sürecek fuarda GF Hakan Plastik, ziyaretçilerini C04 no‘lu standında ağırlayacak.

TEBİF 2018 hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu