Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

TOS+H EXPO, Uluslararası Katılımcılarıyla Sizi Bekliyor!

İş sağlığı ve güvenliği sektöründe Türkiye’nin tek ihtisas fuarı TOS+H EXPO, 6 – 9 Mayıs 2018 tarihleri arasında uluslararası katılımcılarıyla sizi bekliyor!

3.TOS+H Expo İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı, 6 – 9 Mayıs 2018 tarihleri arasında yine T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın IX. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi ile eşzamanlı olarak İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

2014 yılından beri iki yılda bir düzenli olarak yapılan TOS+H Expo’da bu yıl Belçika, Çin, Almanya, Fransa, İngiltere, Hindistan, Kore, Malezya, Tayvan ve Türkiye’den 70 firmanın arasında kişisel koruyucu donanım üreten Demir Kundura, İşmont Tekstil, MFA veYakupoğlu YDS gibi önde gelen Türk firmalarının yanı sıra 3M, Ansell Healthcare, Draeger veUvex gibi sektörün lider uluslararası kuruluşları da yer alıyor.

TOS+H Expo Fuarı’nda da, Düsseldorf’ta düzenlenen A+A Fuarı’nın nomenklatürü ile uyumlu olarak, kişisel korunma önlemleri, iş sağlığı ve iş güvenliği konularındaki yenilikler tanıtılacak. İş dünyasında hâkim olan dijitalleşme süreci ve demografik değişimler fuara katılan firmaların uyum sağlamalarını gerektiren yeni koşullar yaratıyor. Katılımcı firmalar TOS+H Expo Fuarı’nda bu gelişmelere uyum sağlamak için geliştirmiş oldukları yeni çözümleri ve ürünleri tanıtacaklar.

Sizi de fuar ziyaretçisi olarak aramızda görmekten onur duyacağız.

 Ayrıntılı bilgi ve 16 Nisan 2018 itibariyle ücretsiz online kayıt için: www.toshexpo.com.tr

 Yol Tarifi ve Ulaşım

Haliç Kongre Merkezi’nde otopark imkânları kısıtlı olduğundan fuar ziyaretine gelirken toplu taşıma araçlarından yararlanmanızı öneririz.

Haliç Kongre Merkezi

Adres: Sütlüce Mah. Karaağaç Cad. No. 19 34445 Beyoğlu / İstanbul

Otobüs

Taksim, Eminönü ve Mecidiyeköy’den hareket eden aşağıdaki İETT otobüs hatlarından birisiyle de Haliç Kongre Merkezi’ne ulaşabilirsiniz:

36 T TAKSİM – CEBECİ
41ST TOPKAPI – SEYRANTEPE
47 EMİNÖNÜ – YEŞİLPINAR
47E EMİNÖNÜ – BİNEVLER
47Ç EMİNÖNÜ – GÜZELTEPE
54HT MECİDİYEKÖY – TAKSİM – HASKÖY
54HŞ TAKSİM – ŞİŞLİ –HASKÖY

Metrobüs

E-5 (D100) karayolu üzerinde bulunan Haliç Köprüsü yakınındaki Halıcıoğlu durağında inilir. Haliç Kongre Merkezi levhası takip edilerek merkeze ulaşılır.

Dolmuş

Şişli ve Şişhane’den hareket eden Sütlüce minibüslerine binilerek Haliç Kongre Merkezi Durağı’nda inilir.

Sütlüce Vapur İskelesi

Üsküdar, Karaköy, Kasımpaşa, Fener, Balat, Hasköy, A.Saray üzerinden Sütlüce’ye giden “Şehir Hatları” vapurları bulunmaktadır. “Üsküdar – Eyüp Haliç Hattı” saatlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.sehirhatlari.istanbul/tr/seferler/halic-hatti-361.html

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu