TÜBİTAK İLE MALEZYA SIRIM ARASINDA İŞBİRLİĞİ | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

TÜBİTAK İLE MALEZYA SIRIM ARASINDA İŞBİRLİĞİ | Enerji ve Maden Dergisi

3 Aralık 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

TÜBİTAK ile Malezya SIRIM arasında yapılan anlaşmaya göre, Biyogaz, Batarya Sistemleri, Metanol, Metroloji, Temiz Üretim, Su Yönetimi gibi alanlarda işbirliği yapılacak.

TÜBİTAK ve Malezya Standartlar ve Endüstriyel Araştırmalar Enstitüsü (SIRIM) arasında Biyogaz, Batarya Sistemleri, Metanol, Metroloji, Temiz Üretim, Su Yönetimi gibi alanlarda olası işbirliği konularını ele alacak bir işbirliği anlaşması imzalandı. Malezya SIRIM Heyeti’nin 25 Kasım 2016 tarihinde TÜBİTAK MAM’ı ziyareti kapsamında gerçekleştirilen anlaşmaya TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Çelik ile Malezya SIRIM Başkan Yardımcısı Dr. Mohamad Jamil Sulaiman imza attı.

Bilgi Paylaşımı Yapıldı

Malezya SIRIM Heyeti, TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Çelik ve TÜBİTAK MAM Başkanı Doç. Dr. Bahadır Tunaboylu tarafından karşılandı. TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi’nde (TÜBİTAK MAM) ağırlanan heyetle, TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü, Malzeme Enstitüsü, Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü, Ulusal Metroloji Enstitüsü çalışmaları kapsamında bilgiler paylaşıldı. Heyet, TÜBİTAK Gebze yerleşkesinden olumlu izlenimlerle ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir