Son Haberler

TÜREN İNŞAAT’IN FİLOSU ‘MAN’ İLE DAHA GÜÇLÜ

Alt yapı sektörünün önde gelen firmalarından Trabzon merkezli Türen İnşaat, iş makinesi parkına 5 adet MAN TGS 33.400 BB 6×4 Damper serisi araç kattı.

Trabzon merkezli Türen İnşaat, iş makinesi parkına 5 adet MAN TGS 33.400 BB 6×4 Damper serisi araç kattı. Trabzon’daki MAN Yetkili Servisi Turman Otomotiv’de gerçekleştirilen teslimat törenine Türen İnşaat Genel Müdürü Coşkun Öztürk, MAN Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz, MAN Doğu Karadeniz Bölgesi Satış Temsilcisi Murat Mazlum ile Turman Otomotiv’i temsilen Ümit Tural ve şirket çalışanları katıldı.

Türen İnşaat’ın, yapı ve altyapı alanlarında bölgesinin öncü kuruluşlarından biri olduğunu vurgulayan Türen İnşaat Genel Müdürü Coşkun Öztürk, yeni yatırımlar yapmayı, yeni ekipmanlar sağlamayı hedeflediklerini belirtti. MAN araçlarının, kalite, performans, dayanıklılık ve işletim maliyeti açısından çok önemli avantajlar sunduğuna da dikkat çeken Öztürk, “MAN araçlarının nitelikleri ve kabiliyetlerinin yanı sıra sunduğu yaşam boyu maliyet avantajı da bu tercihimizde etkili oldu.” dedi.

Türen İnşaat ile gerçekleştirdikleri işbirliğinden dolayı memnuniyetini dile getiren MAN Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz, MAN’ın tüm Türkiye’de yaygın hizmet ağı ile satış ve satış sonrası hizmetlerde çok önemli başarılara imza attığına dikkat çekti.

İşbirliği Devam Edecek

Türen İnşaat ile daha önceki çalışmalarından duyulan karşılıklı memnuniyetin, 5 araçlık yeni sözleşmenin gerçekleşmesinde etkili olduğunu belirten MAN Doğu Karadeniz Bölgesi Satış Temsilcisi Murat Mazlum ise iki firma arasındaki işbirliğinin gelişerek devam edeceğine inandığını söyledi.

Törende Turman Otomotiv adına Ümit Tural ise MAN’ın, üstün nitelikleri araçlarının yanı sıra servis ve satış sonrası hizmetlerde de çok önemli avantajlar sunduğuna dikkat çekti. Tural, “MAN, yedek parçada çok uygun, rekabetçi fiyatlar sunuyor. Bununla birlikte uzatılmış garanti ve bakım paketleri gibi birçok hizmetinin yanı sıra düzenledikleri kampanyalarla da sektörün bu alanda en rekabetçi markası konumunda.” açıklamasında bulundu.

man_türen

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu