Son Haberler

TÜRK VE HOLLANDALI FİRMALAR BULUŞUYOR!

27 Nisan 2016 tarihinde Hollanda firmalarından oluşan bir heyet, Türk firmaları ile ikili görüşmelerde bulunmak ve “ICCI 2016 – 22. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı”na iştirak etmek için İstanbul’a gelecek.

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi ile Twente Dünya Ticaret Merkezi arasındaki işbirliği çalışmaları hızla devam etmektedir. Bu bağlamda 27 Nisan 2016 tarihinde Hollanda firmalarından oluşan bir heyet, ikili görüşmelerde bulunmak ve “ICCI 2016 – 22. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı“na iştirak etmek için İstanbul’a gelecek.

Hollandalı firmalar ile ikili görüşme yapmak isteyen firmalar aşağıdaki irtibat numarasından İstanbul Dünya Ticaret Merkezi ile iletişime geçebilir.

Görüşmeler İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Genellikle enerji sektöründe yer alan firmalar ile ilgili bilgiler şöyle:

1.Hi-Tec:

Kesintisiz güç sistemleri UPS üreten bir firmadır. Bu tip sistemlere ihtiyacı olan firmalar (üretim tesisleri, hastaneler vb…) ya da data merkezleri ile çalışmak istemektedir.

http://www.hitecelectric.com/

  1. Opra:

Elektrik üretiminde kullanılan 1,5 MW-10 MW gücünde gaz türbinleri üreten bir firmadır. İmalat ve üretim yapan değişik sektörlerden firmalar ile görüşmek istemektedir.

http://www.opraturbines.com/en/

3.Triogen:

Katı atıkları elektrik ve sıcak suya dönüştüren makineler üretmektedirler. Bu makineler biogaz tesislerinde ve su arıtma ünitelerinde kullanılmaktadır. Aynı sektörde bulunan üreticiler ve distribütörler ile görüşmek istemektedirler.

http://www.triogen.nl/

4.WE4CE:

Kasnak bıçağı, tribün bıçağı ve parçası üreten bir firmadır. Tribün üreticileri ya da kasnak bıçağı üreticileri ile tanışmak istemektedir.

http://www.we4ce.eu/en

5.Aeolis:

Her türlü meteorolojik tahmin ve hava tahminini başarı ile yapan bir firmadır. Dünyanın herhangi bir yerindeki hava tahminini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir.

http://www.aeolis.nl/

6.HHWE:

Hollandalı Rüzgâr Enerjisi Üreticisi Firmaları temsil eden bir dernektir. İhracat bazlı kurulan derneğin rüzgâr enerjisi sektöründe birçok üyesi vardır. Türk firmaları ile çalışmak, bilgi ve teknoloji transferi yapmak önemli öncelikleri arasındadır.

http://www.hhwe.eu/

  1. Charge To Go:

Cep telefonlarını şarj etmek için kullanılan, kullanımı son derece pratik dijital şarj üniteleri üreten bir firmadır. Ev dışında restoran, otel, hastane, çalışma ofisi gibi ortamlarda bu pratik ürünler kullanılabilir.

http://chargetogo.nl/

8.OVERIJSSEL:

Doğu Hollanda’daki enerji firmalarını temsil eden kamu kuruluşudur. Enerji sektöründeki firmalar ile görüşmek istemektedir.

http://www.overijssel.nl/

9.DORSET:

Gıda sektöründe üretimde kullanılan kurutma makineleri ve teknolojileri üreten bir firmadır. İlgilenen firmalar ile görüşmek istemektedir.

http://www.dorset.nu/tr/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu