Son Haberler

TURKEYBUILD İZMİR 22.YAPI FUARI

Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir 3- 6 Kasım 2016 tarihlerinde Fuar İzmir’de düzenlenecek.

Turkeybuild İstanbul’dan sonra sergileme alanı bazında, ikinci büyük sektör buluşması olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, bölge profesyonellerinin bir araya getirilmesine 3- 6 Kasım 2016 tarihlerinde yeni fuar alanı Fuar İzmir’de, 22. kez ev sahipliği yapacak.

19.500 m2 alanda, 350’yi aşkın katılımcı firmanın binlerce ürün çeşidini 30.195 ziyaretçiyle buluşturan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, turizm sezonunun bitimiyle beraber hareketlenen inşaat malzemeleri pazarına her yıl olduğu gibi bu yıl da ivme kazandıracak.

Turizm yapılarının yanı sıra yazlık konut yatırımları ve tadilat çalışmaları ile Türkiye’de yapı malzemeleri sektörü için büyük önem taşıyan bu dinamik pazar için bölgenin sektör profesyonelleri Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir’de bir araya gelecek. Ege Bölgesi’nin yapı sektörü dışında da en büyük ticari buluşmalarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de en yeni teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergilenerek karşıyaka escort yeni iş bağlantıları için fırsatlar gündeme gelecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu