TURKEYBUILD İZMİR 22.YAPI FUARI | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

TURKEYBUILD İZMİR 22.YAPI FUARI | Enerji ve Maden Dergisi

28 Haziran 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir 3- 6 Kasım 2016 tarihlerinde Fuar İzmir’de düzenlenecek.

Turkeybuild İstanbul’dan sonra sergileme alanı bazında, ikinci büyük sektör buluşması olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, bölge profesyonellerinin bir araya getirilmesine 3- 6 Kasım 2016 tarihlerinde yeni fuar alanı Fuar İzmir’de, 22. kez ev sahipliği yapacak.

19.500 m2 alanda, 350’yi aşkın katılımcı firmanın binlerce ürün çeşidini 30.195 ziyaretçiyle buluşturan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, turizm sezonunun bitimiyle beraber hareketlenen inşaat malzemeleri pazarına her yıl olduğu gibi bu yıl da ivme kazandıracak.

Turizm yapılarının yanı sıra yazlık konut yatırımları ve tadilat çalışmaları ile Türkiye’de yapı malzemeleri sektörü için büyük önem taşıyan bu dinamik pazar için bölgenin sektör profesyonelleri Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir’de bir araya gelecek. Ege Bölgesi’nin yapı sektörü dışında da en büyük ticari buluşmalarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de en yeni teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergilenerek karşıyaka escort yeni iş bağlantıları için fırsatlar gündeme gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri