Son Haberler

TÜRKİYE-ABD ARASINDA EMLAK KÖPRÜSÜ KURULACAK

Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) öncülüğünde Türkiye ve Amerika’daki Türk emlakçılar arasında “Emlak Köprüsü” kurulacak.

Palm Beach Emlakçılar Derneği Global Business Alliance Başkan Yardımcısı ve Türkiye Liaisonu, LEAD Consulting Group CEO’su Emel Onur, Amerika ve Türkiye’deki meslektaşların iş birliğini arttırıp, Türkiye ekonomisine katkı sağlamak amacıyla görüş ve öneriler almak için emlak sektörünün hizmet kalitesini arttırmak ve geliştirmek üzere bugüne kadar çok önemli çalışmalara imza atan ve Amerikan Emlakçılar Derneği Başkanı tarafından tanınan tek yetkili, Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Başkanı Hacı Ali Taylan’ı ziyaret etti.

Türkiye’de ve Amerika’da faaliyet gösteren Türk emlakçılar arasındaki işbirliğini arttırmak için harekete geçen Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Başkanı Hacı Ali Taylan ile Palm Beach Emlakçılar Derneği Global Business Alliance Başkan Yardımcısı ve Türkiye Liaisonu, LEAD Consulting Group CEO’su Emel Onur, ortak projeler geliştirileceğini açıkladı.

Taylan: “2017’de konut talebinin yüksek olacağını düşünüyoruz”

Türkiye ve Amerika’da emlak sektörünün değerlendirildiği buluşmada, iki ülkede bulunan Türk emlakçıları bir havuzda buluşturacak iş birliği için görüş alışverişinde bulunuldu. Sektörde hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmak için çalışmalarına son hızla devam ettiklerini söyleyen TEMFED Başkanı Hacı Ali Taylan, “2017’nin gayrimenkul sektörü açısından iyi geçeceğini, konut talebinin yüksek olacağını düşünüyoruz. Gayrimenkul sektörü tüm dünyada ekonominin en önemli aktörlerinden biri. Sektörün desteklenmesi ülke ekonomisi için de çok önemli. Türkiye’de olduğu gibi yurt dışında da önemli sektör çalışanlarımız mevcut. Özellikle Amerika, başarılı Türk emlakçılarımızın titiz çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Birlikteliğin ve dayanışmanın gücüne inanarak hem sektörü hem de sektördeki çalışanlarımızı desteklemek amacıyla işbirliğimizi arttırmak için Florida gayrimenkul dünyasının güvenilir ismi Emel Onur’la ortak çalışmalara başlamaya karar verdik. Türkiye ve Amerika arasında adeta emlak köprüsü olacak bu işbirliği ile Türkiye ekonomisine de kazandıracağız.” dedi.

Onur: “Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyoruz”

İki ülkenin Türk emlak güçlerinin bir çatı altında toplanmasından mutluluk duyacağını söyleyen Palm Beach Emlakçılar Derneği Global Business Alliance Başkan Yardımcısı ve Türkiye Liaisonu, Florida Emlakçılar Derneği Öğretim Görevlisi, LEAD Consulting Group, LLC CEO ve Kurucusu Emel Onur ise, “Amerika’da uzun yıllardır emlak danışmanlığı yapıyorum. Sektörün gelişimi ve ülkemize katkı sağlamak için çalışmalarımız devam ediyor. Gayrimenkul sektöründe iki ülke çalışanlarımızın know-how gücünü bir araya getireceğimiz bu iş birliği ile hem daha sinerjik hizmet vermeyi amaçlıyor hem de Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Türkler Florida dâhil olmak üzere Amerika’nın pek çok eyaletinden gayrimenkul alıyor zaten, bizim hedefimiz bu satışların Türk emlakçılar tarafından gerçekleşmesi ile hem ülke ekonomisine geri dönüş sağlamak hem de Türk yatırımcılara doğru ve kendileri için karlı olan yatırımları seçmeleri konusunda yardımcı olmak.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu