TÜRKİYE İMSAD GÜNDEM BULUŞMALARI BUGÜN DÜZENLENECEK | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

TÜRKİYE İMSAD GÜNDEM BULUŞMALARI BUGÜN DÜZENLENECEK | Enerji ve Maden Dergisi

16 Haziran 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , ,

Türkiye İMSAD’ın geleneksel hale gelen Gündem Buluşmaları’nın bu yılki ikinci toplantısı 16 Haziran Perşembe günü (bugün) Ortaköy Feriye Lokantası’nda gerçekleştirilecek.

Türkiye İMSAD’ın (İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) yılda dört kez çeyrek periyotlarda düzenlediği Gündem Buluşmaları’nın bu yılki ikinci toplantısı 16 Haziran Perşembe günü Ortaköy Feriye Lokantası’nda gerçekleştirilecek. Toplantıda; 2016 yılının ilk yarı değerlendirmesi, yılın ikinci yarısında siyasi ve ekonomik beklentiler, siyasi gelişmelerin piyasayı nasıl etkileyeceği, küresel ekonomik gelişmelerin ve kararların Türkiye ekonomisine ve piyasalara etkisi konuları ele alınacak.

Gündem Buluşmaları’nda; Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Oktay Alptekin, Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Kerem Alkin, Ekonomi ve Strateji Danışmanlık Hizmetleri Başkanı Dr. Can Fuat Gürlesel ve Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Merkezi (BETAM) Direktörü, Ekonomist Prof. Dr. Seyfettin Gürsel konuşmacı olarak katılacak.

Yer: Feriye Lokantası, Hamdi Saver Salonu, Yıldız Mah. Çırağan Cad. No: 40, Ortaköy-Beşiktaş

Tarih: 16 Haziran 2016

Saat: 08.30 – 10.30

turkiye_imsad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir