Son Haberler

TÜRKİYE İMSAD GÜNDEM BULUŞMALARI

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği’nin (Türkiye İMSAD) üç ayda bir düzenlediği ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, 16 Haziran Cuma günü gerçekleştirilecek.

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından üç ayda bir düzenlenen ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, 16 Haziran Cuma günü Ortaköy Feriye Lokantası’nda iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Toplantı,  Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan’ın açılış konuşması ile başlayacak. Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Oktay Alptekin’in moderatörlüğünü yapacağı ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısında; Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanları Prof. Dr. Kerem Alkin ile Dr. Can Fuat Gürlesel ve konuk konuşmacı REIDIN Türkiye Ülke Müdürü Kerim Alain Bertrand, değerlendirme ve öngörülerini katılımcılarla paylaşacak.

Toplantının Gündemi

Toplantıda; ‘Dünya ve Türkiye’de gayrimenkul sektörü’, ‘2017 yılının ilk yarısı sonrası gayrimenkul, inşaat ve inşaat malzemesi sektörleri’,‘2017 ikinci yarı beklentileri’, ‘Kampanyaların etkileri ve konut stoklarının son durumu’, ‘Konut fiyatları ve amortisman süreleri’, ‘2017 yılında AVM ve Ofis binalarında satış ve kira fiyat performansı’, ‘Gayrimenkul sektöründeki yeni trendler’, ‘Siyasi gelişmelerin sektör üzerindeki etkisi’ ve ‘Konutta yabancı yatırımcının ilgisi’ başlıklı konular tartışılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu