Son Haberler

Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin bu sene ikincisini düzenleyeceği Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi, 14-15 Kasım 2017 tarihlerinde “Geleceğimiz İçin Büyüme” temasıyla gerçekleşecek.

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin (TSPB) bu sene ikincisini düzenleyeceği Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi, 14-15 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleşecek. “Geleceğimiz İçin Büyüme” temasıyla iki gün sürecek olan kongrede, 24 panel ve sektöre yönelik farklı başlıklarda 21 eğitim programı yer alacak.

Türkiye’nin 2023 vizyonundan hareketle oluşturulan program doğrultusunda, sermaye piyasasının gündemindeki en güncel konular kamu kurum ve özel sektör temsilcileri, akademisyenler, yatırımcıların katılımıyla iki gün boyunca tartışılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da kongreye katılması bekleniyor. Kongreye Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Dr. Vahdettin Ertaş, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ’ın yanı sıra dünyaca ünlü yazar ve ekonomist Prof. James Robinson ile dijital bankacılık gurusu olarak anılan yazar Chris Skinner gibi önemli isimler de katılacaklar.

KONGREYLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu