TürkTraktör’den İş Makinesi Yatırımlarına Devam | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

TürkTraktör’den İş Makinesi Yatırımlarına Devam | Enerji ve Maden Dergisi

16 Mart 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

TürkTraktör’ün yeni İstanbul İş Makineleri Tesisi, Marmara Bölgesi’ne son teknoloji ürünleriyle ve servisiyle hizmet verecek.

Türk inşaat sektörü‘nün ihtiyaçlarını, ‘her zaman daha iyisini yapma yaklaşımı’ ve yüksek teknoloji ürünü iş makineleriyle karşılayan TürkTraktör, 25.000 m² alana kurduğu doğrudan satış ve servis hizmeti sunan ‘iş makineleri tesisi‘nin üçüncüsünü hizmete açtı. Yeni iş makineleri tesisi, Marmara Bölgesi’ne son teknoloji ürünleriyle ve servisiyle hizmet verecek.

Tesis bölgeye CASE marka iş makinelerinin ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin dağıtımını yaparken; CASE ve NEW HOLLAND markalı ürünlerin servis hizmetini de sunacak.

Tesisin açılış töreni, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, CNH Industrial N.V CEO’su ve Case ile New Holland İş Makineleri Marka Başkanı Richard Tobin, Koç Holding Savunma Sanayi, Diğer Otomotiv, Bilgi Grubu Başkanı Kudret Önen, TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta ve çok sayıda önemli davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

Direkt Satış ve Servis Merkezi

TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta, açılış töreninde yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “TürkTraktör olarak, yine ‘sınıfının en iyisi’ hizmeti sunacağımız yeni bir tesisimizi daha; yani İstanbul İş Makineleri Tesisi’ni açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İş makinesi alanındaki yatırımlarımıza, Türkiye’de bu sektörün en önemli bölgesi olarak ifade edebileceğimiz bir lokasyonda açtığımız bu tesisimizle devam ediyoruz. Hedefimiz çok net: Müşterilerimizin ekipmanlarının sahada her zaman tam kapasite çalıştığından emin olarak; yaptıkları yatırımın geri dönüşünü, en yüksek seviyeye ulaştırarak almalarını sağlamak. Bu önemli günde bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ediyorum. Tesisimizin kapılarını açıyor ve bu anı sizlerle paylaşıyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.”

Güçlü İşbirliği ve Yüksek Kalitede Servis Standartları

Koç Holding Savunma Sanayi, Diğer Otomotiv, Bilgi Grubu Başkanı, Üyesi Kudret Önen, 62 yıllık geçmişiyle Türkiye’de sektörünün en eski üreticisi TürkTraktör olarak farklı alanlardaki yatırımlara devam ettiklerini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Türkiye iş makineleri pazarı, dünyanın en önemli pazarlarından biri ve çok yüksek bir büyüme potansiyeline sahip. Koç Holding ve CNH Industrial olarak kendini ispat etmiş işbirliğimizle, 2013 yılında girdiğimiz bu yeni sektördeki performansımızı hızla artırıyoruz. Bu yeni tesis de ekibimizin sürekli gelişiminin bir göstergesidir.”

CNH Industrial CEO’su ve Case ile New Holland İş Makineleri Marka Başkanı Richard Tobin ise şu yorumu yaptı:

“İş makineleri pazarına TürkTraktör ve Koç Holding’in Türkiye’deki tecrübesiyle sunduğumuz CASE ve New Holland ürünlerinin kısa zamanda gördüğü ilgi bizlere, Türk inşaat sektörünün ihtiyaçlarının karşılandığını göstermektedir. ABD, Japonya ve İtalya’da üretilen yüksek teknolojiye sahip ürünlerimizi burada da sunuyor olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir