Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

Ücretsiz E-Dönüşüm Sertifika Programı 5 Mayıs’ta…

Kâr amacı gütmeyen E-GÜVEN Akademi, 5 Mayıs Cumartesi günü ücretsiz olarak düzenleyeceği E-Dönüşüm Sertifika Programı ile nitelikli iş gücüne katkı sağlayacak.

E-GÜVEN Akademi tarafından düzenlenen E-Dönüşüm Sertifika Programı 5 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Ücretsiz olan programın e-dönüşüm alanında farkındalık yaratması ve nitelikli iş gücüne katkıda bulunması bekleniyor.

E-dönüşümle ilgili güncel bilgilerin aktarılacağı sertifika programında bu alandaki son gelişmeler ve dünyadan başarılı örnekler katılımcılarla paylaşılacak. Kâr amacı gütmeyen E-GÜVEN Akademi, kamu ve özel şirket çalışanlarına, profesyonellere, öğrencilere e-dönüşüm stratejileri ve uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi vermeyi amaçlıyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen programda katılımcılar, ülkemizde ve dünyada yaşanan e-dönüşüm çalışmalarını kıyaslamalı olarak dinleyebilecek. Ayrıca program kapsamında e-imza, mobil imza, e-tebligat, KEP, e-fatura, e-defter ve e-arşiv konuları da işlenecek.

Her konunun uzmanı kendi alanındaki deneyimlerini aktaracak

E-GÜVEN Akademi’yi 2015’te kurduklarını belirten E-GÜVEN Genel Müdürü Can Orhun, “Bilgi toplumu olma yolunda önemli bir boşluğu dolduran E-GÜVEN Akademi ile e-dönüşüm alanında farkındalık oluşturmayı ve nitelikli iş gücüne katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bu yıl dijitalleşme sürecinde hayatımıza giren uygulamalarla birlikte gündemdeki yeni konuları da ele alacağız. Kurumsal sosyal sorumluluk anlayışımızın bir parçası olarak gördüğümüz bu programda her konunun uzmanı kendi alanındaki deneyimlerini katılımcılara aktaracak.” dedi.

Blockchain ve dijital reklamcılık da işlenecek

Yeni konuların da dâhil edilmesiyle programda; Blockchain, siber güvenlik, bulut bilişim, dijital dönüşüm çağının iş ve sosyal hayata etkileri ve dijital reklamcılık yaklaşımları gibi başlıklar da tartışılacak. Eğitimin sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

Ücretsiz programda güçlü eğitmen kadrosu

E-GÜVEN E-Dönüşüm Sertifika Programı’nın eğitmen kadrosunda sektörün önde gelen isimlerinden E-GÜVEN Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Gönç, E-GÜVEN Genel Müdürü Can Orhun, Metamorfoz Genel Müdürü Ayşegül Topoğlu, Lostar Genel Müdürü Murat Lostar, Digital Planet Satış Yöneticisi Ersel Erkülekçi, E-GÜVEN Teknoloji-Proje Geliştirme Müdürü Muhammet Kalaycılar, Dijital Dönüşüm Danışmanı Murat Erdör, Diverseffect Ajans Başkanı Coşkun Yeşilbaş, Türkiye Bilişim Vakfı Genel Sekreteri Çağdaş Ergin bulunuyor.

Yer: İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi

Tarih: 5 Mayıs 2018 Cumartesi

Saat: 10.00

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu