Son Haberler

ULUSLARARASI İSKELE KALIP FUARI YENİ YILA HAZIRLANIYOR

5.Uluslararası İskele Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri İhtisas Fuarı 12-15 Ocak 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi – Yeşilköy’de sektör temsilcilerini ağırlayacak.

12-15 Ocak 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi – Yeşilköy’de sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan 5. Uluslararası İskele Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri İhtisas Fuarı, sektörün dünyadaki en önemli iş geliştirme platformu olacak.

7 yıldır yapılan ve dünya çapında sektör profesyonelleri tarafından tanınan Uluslararası İskele Kalıp Fuarı, alanında dünyanın en büyük İhtisas Fuarı olma özelliğini taşıyor.

Brezilya’dan Kanada’ya İngiltere’den İspanya’ya Dünya üzerinde var olan 190 ülkeden ziyaretçi ağırlayacak olan Fuar, katılımcılarını profesyonel ziyaretçiler ile bir araya getirecek.

İskele Kalıp Fuarı, yerli ve yabancı profesyonellerin, yeni iş fırsatlarına, uluslararası ve uzun soluklu işbirliklerine ulaşmasına ev sahipliği yapan bir iş geliştirme platformu olarak her geçen yıl iskele ve kalıp sektörünün iş hacmine katkı sağlamaya devam edecek.

Demos Fuarcılık Tanıtım ekibi tarafından yürütülen etkin basın ve pazarlama faaliyetleri katılımcılara ve ziyaretçilere yeni teknoloji ve bilgileri paylaşabilecekleri eşsiz bir iş platformu sunacak.

Türkiye Önemli Bir Buluşma Noktası

Türkiye; Asya, Avrupa ve Orta Doğu’nun merkezindeki kolay ulaşılabilir ve stratejik konumu ile üretici ve alıcıları kolayca bir araya getiren bir buluşma noktası. 77 milyon nüfusuyla Türkiye, kendi başına gelecek vaat eden bir pazar olmakla birlikte dünyanın en büyük İnşaat, Taahhüt firmalarından birçoğunun merkezinin Türkiye’de olması İskele Kalıp Fuarını daha anlamlı bir hale getiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu