Son Haberler

VALMET DNA ICCI 2016’DA…

Asya’daki en büyük biyokütle santralini yöneten Valmet DNA, ICCI 2016’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

Güney Kore’nin Seul kenti yakınlarında bulunan ve geçtiğimiz yıl üretime başlayan Asya’nın en büyük biyokütle santralinin tercihi de Valmet DNA oldu. 105 MW kapasiteye sahip santralin gelişmiş otomasyon çözümü sağlayıcısı Valmet, 27-29 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan ICCI 2016’da sistem hakkında daha ayrıntılı bilgiler vermek üzere ziyaretçilerini bekliyor.

Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı

Enerji sektörünü bu yıl 22.kez bir araya getiren Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı ICCI 2016, 27 Nisan tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor. Üç gün sürecek olan ICCI Konferansı’na eşlik eden fuarda ise her yıl olduğu gibi yüksek verimli enerji üretim teknolojileri, enerji tesis işletmeciliği, yenilenebilir enerji, atık yönetimi, geri dönüşüm sistemleri, çevre teknolojileri ve uygulamalar paylaşılacak.

valmet_dnaYaklaşık iki yüz yıllık geçmişi ile enerji, otomasyon, selüloz endüstrilerinde dünyanın en köklü şirketlerinden biri olan Valmet, ICCI’da özellikle son dönemde Türkiye’nin yanı sıra farklı ülkelerde gerçekleştirdiği önemli projeler ile yer alacak. Bu projelerden biri olan ve 2015 yılı Ağustos ayında üretime geçen Asya’nın en büyük kapasiteli biyokütle santrali Dangjin Biyokütle Santrali de Valmet’in önemli referansları arasında bulunuyor. Santralin otomasyonunu sağlamak üzere Valmet’i seçen Güney Koreli GS Engineering & Construction Co. Ltd. (GS E&C) şirketi, DNA sistemi sayesinde enerji pazarındaki rekabet gücünü artırmayı, üretim kapasitesini yükseltmeyi ve daha fazla yenilenebilir enerji üretmeyi amaçlıyor.

Valmet uzmanlığı ICCI Konferansı’nda

ICCI 2016’da enerji ve otomasyon sektörüne yönelik tüm ürün ve sistem portföyü ile yer alacak olan Valmet, konferans bölümünde de yurt dışından katılacak olan iki uzman konuşmacısı ile yer alacak. Valmet yöneticileri Jouko Latva-Somppi ve Frank Ligthart sunumları ile biyokütle santrallerindeki en son Valmet teknolojileri hakkında bilgi verecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu