Son Haberler

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı ATO Congresium’da…

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, Türkiye Verimlilik Vakfı tarafından 7-9 Aralık 2018 tarihlerinde ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye Verimlilik Vakfı tarafından “Akıllı Çözümler” temasıyla gerçekleşecek olan Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, 7-9 Aralık 2018 tarihlerinde ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Türkiye Verimlilik Vakfı, Verimlilik ve Tekonoloji Fuarı ile ülkemizde ve dünyada verimliliğin arttırılmasına katkı sağlayan teknolojik ürünlerin sergilenmesini, bu çalışmaların geniş kitlelere ulaştırılmasını ve verimlilik alanında farkındalığın artırılmasını amaç edinmiştir. Bu fuar ile yerli ve yabancı şirketlerin – kuruluşların – yakın ilişkiler kurması, karşılıklı proje, teklif, ürün gibi alanlarda alışverişlerin yapılması, işbirliklerinin kurulması hedefleniyor.

“Akıllı Çözümler” temasıyla gerçekleşecek olan fuar, başta savunma sanayi olmak üzere sanayi, eğitim, enerji, tarım, iletişim, ulaşım ve sağlık sektörlerindeki akıllı çözüm teknolojilerini kapsamaktadır.

Neden Katılmalısınız?

Büyüyen Türkiye’de rol almak için,

Verimlilik sağlayan teknolojilerle tanışmak için,

Yurtiçi ve yurtdışı profesyonel ziyaretçiler bir araya gelmek için,

Global networklar oluşturmak için.

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’na, başta savunma sanayi olmak üzere, sanayi, eğitim, tarım, iletişim, ulaşım ve sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren üretici veya tedarikçi olarak yerli ve yabancı 250 firma veya temsilci katılması bekleniyor.

Verimliliğe katkı sağlayan teknolojik ürünlerin sergilenmesiyle verimlilik farkındalığının artırılması hedefleniyor.

Fuar süre zarfında katılımcı firmalar, yerli ve yabancı üretici veya tedarikçiler, heyetler ve temsilciler tarafından ziyaret edilecek ve çalışılan alanları inceleme fırsatı yakalayacaklar.

DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu