Fuar ve EtkinliklerSon Haberler

VIPP 2018 Fuarı

VIPP 2018 Fuarı (1. Vinç, İstif Makineleri, Platform, Proje Taşımacılığı İhtisas Fuarı), 2-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul Tuzla’da VİAPORT Marina’da gerçekleştirilecek.

İş ve inşaat makineleri konusunda Türkiye’nin en önemli fuarı olan Komatek Fuarlarının organizatörü SADA Uzmanlık Fuarları A.Ş., Türkiye iş ve inşaat makineleri sektörünün en eski ve en köklü yayın kuruluşu APA Yayıncılık, Platform sektörünün öncü derneği PLATFORMDER’in Ana Desteği ile, yepyeni bir projeyi hayata geçirdiler. Üç kuruluşun iş birliği neticesinde, Türkiye’nin ilk ve tek, vinç ve ağır taşıma, platform, istifleme ve elleçleme makinelerini kapsayan ve 2-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında birincisi yapılacak olan VIPP 2018 Fuarı İstanbul Tuzla’da VİAPORT Marina’da gerçekleştirilecek.

VİPP 2018, sadece istifleme kaldırma ve elleçleme sektörüne değil kiralama firmaları, müteahhitler, taşeronlar, liman işletmeleri, endüstriyel tesisler de dâhil olmak üzere birçok kullanıcıya hitap edecek.

VİPP 2018 Fuarı, İstanbul’un yeni gözdesi Tuzla VİAPORT Marina’da gerçekleşecek. Fuar ulaşım açısından Ankara yönünden İstanbul’a gelirken hem E5 hem TEM Otoyolu’na çok yakın ve uygun bir konumda. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan fuar alanına ulaşmak için İstanbul’un yoğun trafiğine girmeye gerek kalmıyor.

VİAPORT Marina deniz manzarasına sahip olan nadir fuar alanlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Toplam 25.000 m2 fuar alanı, ziyaretçiler ve katılımcılara ayrılmış farklı otopark alanları dışında tesis birçok rekreasyonel imkânı da barındırmaktadır. Alışveriş merkezi, lokanta ve kafeler, lunapark, sinemalar ve hatta bir akvaryum dahi barındırmakta olan VİAPORT Marina’yı her hafta on binlerce kişi ziyaret etmektedir.

FUAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu