YAPI SEKTÖRÜ ANKARA’DA BULUŞACAK | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

YAPI SEKTÖRÜ ANKARA’DA BULUŞACAK | Enerji ve Maden Dergisi

28 Haziran 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , ,

29.YAPI FUARI-TURKEYBUILD ANKARA 20 – 23 Ekim 2016 tarihlerinde Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

20 – 23 Ekim 2016 tarihlerinde ATO Congresium’da gerçekleştirilecek Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, geçen yıl 12.000 m2 alanda, 200’ü aşkın katılımcı firmanın binlerce ürün çeşidini 24.652 ziyaretçiyle buluşturdu. Yapı Fuarı, özellikle kamu yatırımlarında yer alan karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkânı sağlayacak.

1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından biri olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, başkent başta olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile yatırımcıları, yapı sektörü profesyonelleriyle iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak büyük fırsatlar sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri