Son Haberler

YARIŞMA!

EN ESKİ MOOG SERVO VALF YARIŞMASI

Moog’un Avrupa’daki 50. yıldönümü kutlamaları kapsamında çalışan en eski Moog servo valfini bulmak için yarışma düzenleniyor.  

Moog Industrial Group Inc. (NYSE: MOG.A e MOG.B) Avrupa’daki 50. yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlediği etkinlikle, halen çalışan en eski Moog Servo Valfini bulmak için yarışma düzenliyor. Bu amaçla 3 büyük ödülün yanı sıra her ay yapılacak çekilişle daha yeni valf sahibi olanlara da ödül kazanma fırsatı sunuyor. Yarışma, 29 Şubat 2016 tarihinde sona erecek.

moog_logo

Hassas kontrol elemanları ve sistemlerinin tasarımı, üretimi entegrasyonu alanlarında faaliyet gösteren Moog Grubun Genel Menajeri Gary Parks şunları söyledi: “Moog servo valflerin güvenilirliği bir efsanedir. Gaz türbinleri, endüstriyel makinalar ve demir-çelik uygulamaları gibi kritik alanlarda 25 yıldan fazla süre çalışan valf bulmak sık rastlanan bir durum değildir.”

1951’de William C. Moog Jr. pazarlama için ilk servo valfi geliştirmişti. Bu valf dijital veya analog sinyali hidrolik basınca çevirmekteydi.

Gary Parks sözlerine şöyle devam etti: “Avrupa’daki yıldönümümüzle birlikte güvenirliğimizi de kutluyoruz ve halen çalışmaya devam eden en eski Moog servo valfini bulmak için müşterilerimizin bu eğlenceli yarışmaya katılmasını umut ediyoruz.”

29 Şubat 2016 tarihinde sona erecek olan yarışmaya en kısa sürede katılmak çok kolay, halen çalışan herhangi bir makine üzerindeki Moog servo valfini bulan herkese açık…

Yarışmanın kuralları şöyle:

  • Akıllı telefonunuz ile valfinizin fotoğrafını çekin, etiketindeki seri numarasının okunabilmesine dikkat edin. Bu bilgiler, Moog valfin imalat tarihini kontrol etmek için kullanacak.
  • http://oldestvalve.moogglobalsupport.com/    Sitesinde fotoğrafı yükleyin ve kısa formu doldurun.

Birincilik ödülü 500 USD değerindeki Amazon hediye çeki, ikinci ve üçüncü en eski valf sahibi de Amazon hediye çeki ile ödüllendirilecek. Ayrıca yeni Moog valfine sahip olan ya da birden fazla valf sahibi yarışmacılar da aylık yapılacak çekilişlere katılarak her biri 50 USD değerindeki 5 adet Amazon hediye çekinden birini kazanmak için yarışabilirler. Yarışma 29 Şubat 2016 tarihinde bitecek.

Daha fazla bilgi veya yarışmaya katılmak için lütfen  http://oldestvalve.moogglobalsupport.com/  sitesine başvurun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu