Son Haberler

YIĞIN MALZEME TAŞIMA VE DEPOLAMA TEKNOLOJİSİ EĞİTİMİ İSTANBUL’DA

Maden, çimento, demir-çelik ve yem sektörü çalışanları Yığın Malzeme Taşıma ve Depolama Forumu kapsamında 2-3 Haziran tarihlerinde düzenlenecek Foundations eğitiminde bir araya gelecek.

Sanayi sektörünün can damarı olan yığın malzeme taşımacılığı ve depolama teknolojisi hakkında maliyet düşürücü tedbirler ve en son yenilikler, Yığın Malzeme Taşıma ve Depolama Forumu kapsamında 2-3 Haziran tarihlerinde düzenlenecek Foundations eğitimi ile Türk firmalarıyla paylaşılacak.

Sektörün En Prestijli Eğitimi İstanbul’da Başlıyor

Dökme Malzeme Yönetimi Derneği tarafından 2-3 Haziran 2016 tarihlerinde WOW Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Yığın Malzeme Taşıma ve Depolama Forumu, konveyör sistemleri konusunda dünyanın en prestijli eğitimlerinden birisi olan Martin Engineering Foundations çalıştayına ev sahipliği yapıyor. Martin Engineering tarafından gerçekleştirilecek eğitimde maden, çimento, demir-çelik ve yem sektörlerinin temsilcilerine yığın malzeme taşımacılığı ve depolamada maliyet düşürücü tedbirler ve son teknolojiler hakkında bilgiler paylaşılacak.

Martin Engineering Uluslararası İş Geliştirme Müdürü Michael Max Tenzer ve Avrupa İş Geliştirme Sorumlusu Uwe Schneider tarafından verilecek eğitimlerde, üretim alanında bulunan konveyör sistemlerine dair merak edilen sorular yanıt bulacak. Eğitime katılanlar Martin Engineering Foundations sertifikası kazanmaya da hak kazanacak. Eğitim için kayıtlar devam ediyor.

Rekabette Öne Çıkmak İsteyenler Bu Eğitimde Buluşuyor

Yığın malzeme sektöründe rekabet üstünlüğü kazandıracak son çözümlerin tartışılacağı Yığın Malzeme Taşıma ve Depolama Forumu, Türk firmalarının yanı sıra İngiltere, Almanya, İspanya ve Çin’den de firmaları ağırlayacak. Sektördeki en son teknoloji ve yeniliklerin görülmesi için fırsat tanıyan Forum’un ikili iş görüşmeleriyle de önemli bir ticaret hacmi oluşturması bekleniyor.

Forum hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve eğitime kayıt yaptırmak için www.bulkturkey.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu