YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIĞI SEKTÖRÜ COMVEX’TE BULUŞTU | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIĞI SEKTÖRÜ COMVEX’TE BULUŞTU | Enerji ve Maden Dergisi

25 Mayıs 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

comvex_fuariCOMVEX İstanbul 5. Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı ve eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Logist Eurasia 2016 7. Lojistik Endüstrisi, Taşımacılık, Yükleme, Boşaltma, İstifleme, Depolama Araç, Donanım, Sistem ve Teknoloji Fuarı renkli etkinlikler ve sektörü buluşturan konferansların ardından sona erdi.

OSD (Otomotiv Sanayii Derneği), TAİD (Ağır Ticari Araçlar Derneği) ve TAYSAD (Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği) iş birliği ile hazırlanan COMVEX İstanbul Fuarı sona erdi.

Ticari araç segmentinin en büyük buluşması COMVEX İstanbul 5. Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı ve eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Logist Eurasia 2016 7. Lojistik Endüstrisi, Taşımacılık, Yükleme, Boşaltma, İstifleme, Depolama, Araç, Donanım, Sistem ve Teknoloji Fuarı renkli etkinlikler ve sektörü buluşturan konferanslara ev sahipliği yaptı.

18 Ülkeden 209 Firma

Türkiye yük ve yolcu taşımacılığı sektörünün uluslararası ticaretteki konumunu daha etkin kullanmasına ve bölgedeki ticaretten daha fazla pay almasına katkı sağlayan COMVEX İstanbul ve Logist Eurasia 2016 fuarlarında 18 farklı ülkeden toplam 209 firma yer aldı. Fuarda renkli etkinliklerin yanı sıra sektöre yön verecek toplantılar da gerçekleştirildi. “Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır” mottosundan hareketle Kızılay iş birliğinde gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayat vermek isteyen katılımcı ve ziyaretçiler kan bağışında bulundu.

COMVEX Sektöre Dinamizm Kattı

Düzenlenen COMVEX İstanbul Fuarı ile birlikte yük ve yolcu taşımacılığı sektörüne hareket kazandırdıklarını belirten Tüyap Genel Müdür Yardımcısı Hakan Mirgün, “Bugüne kadar 100 bin ziyaretçi ve 800 katılımcıya hizmet verdik ve bu yıl da yerli ve yabancı misafirlerimizi ağırlamaktan mutluyuz. Katılımcı firmaların en son yeniliklerinin, ticari araç sektöründeki yeni ürün ve teknolojilerin sunulduğu, büyük lansmanların gerçekleştirildiği en önemli platform olan COMVEX İstanbul Fuarı’nda katılımcı olan firmalarımıza ve ziyaretçilerimize bizlere destekleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

ticari_arac_lojistik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ahmet Kaya - Nereden Bileceksiniz Ahmet Kaya - Kum Gibi Ahmet Kaya - Dışarda Kar Yağıyor Ahmet Kaya - Penceresiz Kaldım Anne Ahmet Kaya - Söyle Ahmet Kaya - Sözüm Şiirlerin Mükemmelidir Ahmet Kaya - Bundan Böyle Yol Yok Ahmet Kaya - Dostum Dostum Ahmet Kaya - Senden Başkasını Seven Delidir Ahmet Kaya - İçimde Ölen Biri