YÜKSEK VERİMLİ CONEXT CL 60 | Enerji ve Maden DergisiEnerji ve Maden Dergisi

YÜKSEK VERİMLİ CONEXT CL 60 | Enerji ve Maden Dergisi

15 Kasım 2016
Kategori
Son Haberler
Comments 0

Etiketler , , , , ,

Schneider Electric’in yeni inverterü güneş enerjisi uygulamaları için uygun maliyetli ve son derece verimli dağıtık güç üretimi sağlıyor.

sch_conextcl60Enerji yönetimi ve otomasyonda global uzman olan Schneider Electric, Conext™ CL serisine 60 kW çıkış gücüne sahip yeni inverterünü portföyüne dahil etti. Yeni Dizi Inverter Conext CL-60 öne çıkan 5 avantajı ile pazarda fark yaratıyor. Yeni Conext CL-60, ticari ve kamu hizmetleri ölçeğinde güneş enerjisi uygulamaları için uygun maliyetli ve son derece verimli dağıtık güç üretimi sağlıyor.

Uyumsuzluk Sorunlarını da Önlüyor

Birçok yeniliği beraberinde getiren Conext CL 60, 66 kW’a kadar çıkış gücü sağlayabiliyor. String bazlı izleme imkânı veren ürün, türünün diğer örneklerine göre daha akıllı, ayrı bir kablo bağlantı kutusu gerektirmeden 16 diziye kadar bağlayabilme özelliği ve uygun maliyeti ile öne çıkan Conext CL-60, sigortalar ve MC4 tip konnektörler ünite ile birlikte satıldığı için zaman ve para kazandırmanın yanı sıra uyumsuzluk sorunlarını da önlüyor.

Arazi Kurulumlu Projelerde Akıllı Tercih

Yüzde 98,9’luk maksimum verimliliğe sahip yeni Conext™ CL-60 Dizi İnverter, dayanıklı olmasının yanı sıra kolay kurulumu ve rahat bakımı ile işletmenizden elde edeceğiniz geliri en üst düzeye çıkarmak amacıyla tasarlandı. Conext CL-60, arazi kurulumlu projelerde yatırımcılar için akıllı bir tercih olarak öne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir