Yazarlarımız

EDİTÖRDEN

Sektöre yön veren konularıyla öne çıkan Enerji ve Maden Dergisi, yeni sayısıyla siz değerli okuyucularımızın beğenisine layık olmaya çalışıyor.

Yayın anlayışında ‘okunabilir’ olmayı benimseyerek sektörün önemli konuklarını ağırlayan dergimizde, usta kalemleriyle merak ettiğimiz konulara ışık tutan yazarlarımız, ailemize yeni katılan dostlarımız ve söyleşi gerçekleştirdiğimiz değerli isimler ile birçok konuyu tartıştık. Sektörün sorunlarına yer verdiğimiz sayfalarımızda, herkesin sesi olmaya çalışırken öncelikle emeğe saygı duymayı, ‘iş sağlığı ve güvenliği‘ne vurgu yapmayı, doğal kaynaklarımızın bilinçli tüketimini önemsemeyi ve tabi ki Türkiye’nin sahip olduğu ayrıcalıklar değerlendirilirken yerli sanayiden en üst düzeyde fayda sağlanarak, sektörün gelişimine katkı sağlanması gerektiğini de unutmadık. Hem devlet hem de özel sektör yatırımlarında özellikle ‘yerli sanayi‘nin teşvik edilerek önünün açılması gerektiğini buradan vurgulayarak, sektöre yönelik tüm alanlarda yeni istihdam imkânlarının da sağlanması gerektiği inancıyla hareket ettik. Tüm kesimlerde ülkemiz için yapılan yatırımlara ve sunulan hizmetlere değer vererek sayfalarımıza taşıdık.

Yenilenebilir enerji kaynaklarına yer veren haber dosyalarımız, enerji ve maden yatırımları, sektöre hizmet veren kurum ve kuruluşların uzun vadeli hedefleri, dolar kurunda yaşanan gelişmelerin sektöre yansımaları, enerji-maden alanında Türkiye firmalarını ulusal ve uluslar arası alanda tanıtmanın yanı sıra bu alanlarda rekabet edebilir düzeye getirmeyi hedefleyen en önemli fuar, kongre ve sempozyumlar ile birlikte Türkiye’nin çok önemli kurum ve kuruluşlarından temsilcilerin özel röportajları ve daha birçok konu ile karşınızdayız.

Tüm bunlarla birlikte 21-23 Ocak 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan POWER NEXT ENERJİ FUARLARINA yönelik hazırladığımız ‘POWER NEXT ENERJİ FUAR KATALOĞU-2016’ için desteklerinizi bekliyoruz.

Emeğimizin karşılığını sizlerden gelecek güzel tepkilerle alacağımıza inanıyor, yeni sayımızın hepimize hayırlı olmasını umuyoruz.

Saygılarımla,

                                                                                         Derviş BALIK

                                                                                        SAHA YAYIN

                                                                                        bilgi@sahaYAYIN.com

                                                                                        sahareklam@hotmail.com

                                                                                        0312 433 58 01 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu